Materace Junior 7+ 

Młodzieżowe i dziecięce materace lateksowe to jedne z najpopularniejszych materacy Hevea. Posiadają wszystko to, czego potrzebuje młody człowiek do snu - są wygodne, świetnie się dopasowują do pozycji osoby leżącej, nie posiadają stref czyli "rosną" razem z dzieckiem, są antyalergiczne, ich skład zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, a poza tym wszystkim są bardzo trwałe i będą służyć przez wiele wiele lat.

Nasz sklep oferuje Państwu najwyższej jakości materace młodzieżowe, które z pewnością przydadzą się w czasie urządzania pokoju każdego nastolatka. Państwa dorastające dziecko będzie mogło dzięki niemu cieszyć się zarówno pięknym uzupełnieniem wystroju, jak i pełnym komfortem. Posiadamy w naszym bogatym asortymencie między innymi niesamowicie wygodne materace lateksowe Hevea. Dzięki idealnemu podparciu dla kręgosłupa, wspomagają poprawny rozwój fizyczny.
Proponujemy również Państwu na przykład materace Snudo. Posiadają one wkład wykonany z bloku pianki wysokoelastycznej HR o wysokości 11 cm. Są one dwustronne, jedna z powierzchni wzbogacona została o strefy ortopedyczne przystosowane do starszego dziecka.

Widok:
na stronę

Śledź nas na Facebooku