Materac Hevea Bio Bamboo Baby 130x70

4327

4-7 dni roboczych

380,56 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac Hevea Bio Bamboo Baby 130x70

380,56 zł


*
*

* Pola wymagane

BUDOWA MATERACA

Płyta została wykonana z pianki BIO typu kaltschaum o dużej gęstości i twardości, produkowanej z dodatkiem surowców odnawialnych w postaci olejków roślinnych. Grubość plyty wynosi 7 cm. Pianka ta została wyprodukowana bez dodatku chlorofluorowęglowodorów (CFC) oraz lotnych rozpuszczalników organicznych. Wkład piankowy został jednostronnie obłożony płytą z elastycznego lateksu typu Ocean Blue grubości 3 cm. Plyta lateksowa Ocean Blue zawiera żel silikonowy, który odpowiada za wchłanianie nadmiaru wilgoci z otoczenia materaca czyli zapobiega uczuciu spoconej skóry, poprawia mikroklimat i chroni przed rozwojem grzybów i pleśni. Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i optymalne podparcie dla kręgosłupa.  

Pokrowiec zewnętrzny wykonany został z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Ponad 30% składu stanowi przędza wykonana z wiskozy bambusowej. Jest ona bardzo wytrzymała i jednocześnie miła w dotyku. Bamboo wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia lepiej niż bawełna. Nadmiar wilgoci jest w ciągu dnia oddawany w małych dawkach do otoczenia w momencie spadku wilgotności powietrza. Wiskoza bambusowa jest odorochłonna. Pochłania zapachy z otoczenia i zwraca je w momencie czyszczenia lub prania. Nadaje pokrowcom właściwości bakteriostatyczne. Tworzy niegościnne środowisko dla drobnoustrojów i roztoczy. Jest całkowicie antyalergiczna. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100.

Skład dzianiny – włókno bambusowe 31% / pe 69%.

Wysokość materaca wynosi 11 cm. 

Produkt posiada pozytywną Opinię IMID Op-5099/2018.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga użytkownika do 30kg (rozmiary 120/60-160/70).

UWAGI: materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Strony bezstrefowe. Twarda dla dzieci mniejszych (2+) i średnio-twarda, obłożona lateksem dla dzieci starszych i o większej wadze. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych w obrębie standardowej oferty. Warstwy materaca ułożone bez użycia kleju. Możliwość zamiany stron pianek dla wydłużenia życia produktu. 

Nie zginamy i nie rolujemy do transportu. Rekomendowany do każdego rodzaju stelaża. Kolor zastosowanego wkładu piankowego może się różnić od pokazanego na zdjęciu – bez wpływu na jakość produktu.

OKRES GWARANCJI: 2 lata
WIEK UŻYTKOWNIKA: od 0 do 2 roku życia
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: 11 cm
CZAS REALIZACJI: do 7 dni roboczych

Długość 130
Szerokość 70
Wysokość 11
Waga 4

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac Hevea Bio Bamboo Baby 130x70

Śledź nas na Facebooku