Warunki dostaw produktów do klienta

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie wpłynięcia przelewu na nasze konto bankowe lub w przypadku płatności pobraniowej w momencie wpłynięcia zamówienia. Jako czas realizacji liczone są dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót, niedziel oraz innych dni wolnych od pracy.

Materace Hevea

wysyłamy kurierami DPD, GEIS lub GLS w zależności od wielkości materaca oraz mocy przerobowych kurierów w danym dniu. Materace wysyłane są zazwyczaj bezpośrednio z magazynu producenta.

Płatność przelewem: wysyłka gratis (dotyczy zakupów materacy Hevea powyżej 300 pln).

Płatność za pobraniem: 25,00 pln

Odbiór osobisty w Łodzi: 0,00 pln

Materace dziecięce i młodzieżowe wysyłane są zazwyczaj w ciągu 8 dni roboczych, materace sypialniane w ciągu 14-21 dni roboczych. W przypadku zamówień niestandardowych czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Termin realizacji ustalamy wówczas indywidualnie.

Pozostałe produkty zakupione w naszym sklepie wysyłane są za pośrednictwem kuriera DPD bezpośrednio z naszego magazynu. 

Płatność przelewem: 15,00 pln

Płatność za pobraniem: 25,00 pln

Odbiór osobisty w Łodzi: 0,00 pln

Informacja na temat czasu realizacji zamówień podana jest w opisie każdego z produktów.

W przypadku dostawy materacy w rozmiarze 200x100 cm i większych oraz w przypadku mebli kurier może odmówić wniesienia paczki do drzwi/wniesienia do domu. Każdorazowo informujemy klienta o wysyłce przesyłki i odbiorca jest zobowiązany do przygotowania się do odbioru mebli/materaca.


Śledź nas na Facebooku