Materac Piankowy Hevea Duo Activia Aegis 90x40

590160210350

5-8 dni roboczych

189,43 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac Piankowy Hevea Duo Activia Aegis 90x40

189,43 zł


*
*

* Pola wymagane

CHARAKTERYSTYKA: płyta wysokoelastyczna o grubości 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości również o grubości 4 cm. Pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą 100g, zdejmowany do prania.

Dzianina Aegis Natural Care - to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką, której zadaniem jest ochrona przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzięki temu dzianina pokrowca posiada właściwości prozdrowotne, jest antyalergiczna i przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Dodatkowo dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można ją prać w temp. do 60 st.C; posiada certyfikat Eko-Tex Standard 100. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.

PRZEZNACZENIE: kołyski

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Od pierwszych chwil życia do ukończenia przez dziecko 8-9 miesięcy, układamy niemowlę na twardej stronie materaca. Po 8-9 miesiącach należy obrócić stronami wkład materaca. Na życzenie możemy wykonać materac w rozmiarze nietypowym (wycena indywidualna). Nie wolno zginać ani zwijać materaca do transportu i przechowywania.

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 9cm
CZAS REALIZACJI: 7 dni roboczych

Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 9 cm
Rozmiar 120x60
Gwarancja 24 miesiące
Maks. waga użytkownika do 30 kg
Wkład pianka wysokoelastyczna/dwie gęstości

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac Piankowy Hevea Duo Activia Aegis 90x40

Śledź nas na Facebooku