Łóżeczko KACPER 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-12 dni roboczych

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 370,00 zł

300,81 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko KACPER 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

300,81 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko niemowlęce KACPER

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Łóżeczko w zestawie z szufladą dostępne na na stronie https://minikraina.pl/lozeczka-120x60/2935-lozeczko-kacper-120x60-z-szuflada-biale-dostawa-gratis.html. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Proponujemy dokupić barierkę zabezpieczającą, dzięki której okres korzystania z łóżeczka zostanie wydłużony. W ten sposób łóżeczko zamieni się w tapczanik.

  • Można dodatkowo zamówić również gryzaki, które wspomogą okres ząbkowania u dziecka. Gryzaki - osłonki na łóżeczko spełniają 3 podstawowe funkcje: pozwalają na swobodne i bezpiecznie gryzienie boków łóżeczka, nadają łóżeczku unikalnej estetyki, zabezpieczają łóżeczko przed niechcianymi odbiciami po ząbkach. Gryzaki utrzymują stabilną pozycję dzięki specjalnie wykonanemu rowkowi. Bez użycia narzędzi lub rozkręcenia łóżeczka zdjęcie gryzaka jest niemal niemożliwe. Osłonki na łóżeczko nie są ujęte w cenie podstawowej.

Kolor łóżka: biały

Materiał: główna konstrukcja jest drewniana.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/552-120x60

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko KACPER 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku