Łóżeczko MISZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-12 dni roboczych

604,07 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko MISZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

604,07 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko niemowlęce MISZA to klasyka połączona z nowoczesnością.

Dodatkowe wyposażenie mogą stanowić: gryzaki (zabezpieczają listwę boku przed obgryzaniem) oraz barierka zmieniająca łóżeczko w tapczanik.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Dwa wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Łóżeczko w zestawie z szufladą dostępne na  innej stronie sklepu. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Proponujemy dokupić barierkę zabezpieczającą, dzięki której okres korzystania z łóżeczka zostanie wydłużony. W ten sposób łóżeczko zamieni się w tapczanik.

  • Możliwość zastosowania gryzaków na boki łóżeczka (za dodatkową opłatą).

Kolor łóżka: biały

Materiał: Główna konstrukcja łóżeczka wykonana z drewna. Szczyty wykonano z płyty MDF, HDF i drewna (nogi - MDF, wypełnienie - HDF, łączyna górna i dolna - MDF, wałek górny - drewno, pionowe łączynki - drewno).

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/552-120x60

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko MISZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku