Łóżeczko tapczanik ZUZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-14 dni roboczych

430,08 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko tapczanik ZUZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

430,08 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko niemowlęce ZUZA charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i wysokim bezpieczeństwem.

Dodatkowe wyposażenie mogą stanowić: szuflada oraz gryzaki (zabezpieczają listwę boku przed obgryzaniem). Barierka zmieniająca łóżeczko w tapczanik jest dołączona bez dopłaty.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Dwa wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Możliwość zakupu łóżeczka z szufladą. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Możliwość zamontowania barierki zabezpieczającej. Barierka jest dołączona bezpłatnie do opakowania z elementami łóżka.

  • Możliwość zastosowania gryzaków na boki łóżeczka (za dodatkową opłatą).

Kolor łóżka: biały

Materiał: Główna konstrukcja łóżeczka wykonana z drewna. Szczyty wykonano z płyty MDF,  Szuflada jest natomiast wykonana z płyty wiórowej. Przykrywki do szuflady są z płyty HDF.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/552-120x60

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko tapczanik ZUZA 120x60 białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku