Łóżeczko tapczanik DOMEK 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-14 dni roboczych

585,37 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko tapczanik DOMEK 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

585,37 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko DOMEK zachwyca swym skandynawskim stylem. Łóżeczko, dzięki większym rozmiarom (140x70cm) oraz wymiennej barierce można zamienić w tapczanik, a dzięki temu posłuży ono do ukończenia przez dziecko 5 lat.

Dodatkowe wyposażenie może stanowić szuflada.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Dwa wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Możliwość zakupu łóżeczka z szufladą. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Łóżeczko DOMEK o wymiarach 140x70 zostało zaprojektowane dla dzieci do 5 roku życia.  Łóżeczko możemy przerobić na tapczanik, który może być wykorzystywany jeszcze przez kilka lat. Wystarczy zdjąć jeden z boków i zamontować barierkę (barierka w tym modelu jest ujęta w cenie podstawowej).

Kolor łóżka: biały

Materiał: Główna konstrukcja łóżeczka wykonana z drewna. Szczyty wykonano z płyty MDF,  Szuflada jest natomiast wykonana z płyty wiórowej. Przykrywki do szuflady są z płyty HDF.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 140x70. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/554-140x70

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko tapczanik DOMEK 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku