Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-12 dni roboczych

543,90 zł 527,59 zł

3%

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

527,59 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko TIPI to idealny model dla dziecka lubiącego przygody indiańskie. Łóżeczko, dzięki większym rozmiarom (140x70cm) oraz wymiennej barierce można zamienić w tapczanik, a dzięki temu posłuży ono do ukończenia przez dziecko 5 lat.

Dodatkowe wyposażenie może stanowić szuflada.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Trzy wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Możliwość zakupu łóżeczka z szufladą. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Łóżeczko TIPI o wymiarach 140x70 zostało zaprojektowane dla dzieci do 5 roku życia.  Łóżeczko możemy przerobić na tapczanik, który może być wykorzystywany jeszcze przez kilka lat. Wystarczy zdjąć jeden z boków i zamontować barierkę (barierka w tym modelu jest ujęta w cenie podstawowej).

Istnieje też możliwość zamontowania gryzaków osłaniających na łóżeczko.

Kolor łóżka: biały/sosna

Materiał: Boki i dno łóżeczka wykonane z drewna. Rama (nogi i górna listwa) wykonana z drewna. Szczyty wykonane z płyty wiórowej. Szuflada z płyty wiórowej i HDF.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 140x70. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/554-140x70

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku