Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe z szufladą DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-12 dni roboczych

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 891,43 zł

747,15 zł 724,74 zł

3%

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe z szufladą DOSTAWA GRATIS

724,74 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko TIPI to idealny model dla dziecka lubiącego przygody indiańskie. Łóżeczko, dzięki większym rozmiarom (140x70cm) oraz wymiennej barierce można zamienić w tapczanik, a dzięki temu posłuży ono do ukończenia przez dziecko 5 lat.

Dodatkowe wyposażenie może stanowić szuflada.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Trzy wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Możliwość zakupu łóżeczka z szufladą. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Łóżeczko TIPI o wymiarach 140x70 zostało zaprojektowane dla dzieci do 5 roku życia.  Łóżeczko możemy przerobić na tapczanik, który może być wykorzystywany jeszcze przez kilka lat. Wystarczy zdjąć jeden z boków i zamontować barierkę (barierka w tym modelu jest ujęta w cenie podstawowej).

Istnieje też możliwość zamontowania gryzaków osłaniających na łóżeczko.

Kolor łóżka: biały/sosna

Materiał: Boki i dno łóżeczka wykonane z drewna. Rama (nogi i górna listwa) wykonana z drewna. Szczyty wykonane z płyty wiórowej. Szuflada z płyty wiórowej i HDF.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 140x70. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/554-140x70

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko tapczanik TIPI 140x70 białe z szufladą DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku