Łóżko DOMEK PLUS 190x80 dostawa gratis

Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych

791,87 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżko DOMEK PLUS 190x80 dostawa gratis

791,87 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżko DOMEK PLUS cechuje skandynawski design i prostota, dzięki którym świetnie się wpasuje we wnętrze pokoju dziecięcego. Boczne barierki zapewnią dziecku bezpieczeństwo podczas snu lub zabaw na łóżku. Niewątpliwym atutem jest możliwość zastosowania wysuwanej szuflady. Konstrukcja łóżka daję możliwość ozdobienia go dodatkami, które nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Łóżko jest w całości wykonane z drewna sosnowego. Drewno użyte do produkcji posiada Certyfikat FSC.

Podstawowy zestaw obejmuje:

  • łóżko
  • barierki ochronne
  • drewniany stelaż
  • komplet elementów montażowych
  • instrukcję montażu

Zalety łóżka DOMEK PLUS:

  • wykonane zostało z tradycyjnego surowca – sosny
  • użyto atestowane i bezzapachowe farby – łóżko malowane bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy,
  • usypianie, czytanie, zabawa czy bitwa na poduszki, to wszystko gwarantuje wytrzymała, niepowtarzalna konstrukcja łóżka oraz mocny stelaż,
  • maksymalne obciążenie łóżeczka wynosi ok. 190 kg,
  • piękna ozdoba każdego wnętrza.

Stelaż składa się z drewnianych listw o szerokości 5,5 cm, z odstępami 9,5 cm między poszczególnymi listwami. Listwy połączone są taśmą do stelaży. Do łóżka mocuje się je za pomocą 6 wkrętów, na końcach i pośrodku łóżka.

UWAGA: z uwagi na duże odległości między listewkami w stelażu nie zalecamy stosowania materacy lateksowych.

Szuflada

Stanowi niezwykle funkcjonalny dodatek do łóżka. Naszej produkcji szuflada posiada fronty i boki wykonane z drewna, a dno z wytrzymałej płyty HDF. Bez problemu umieścimy w niej pościel, piżamki, czy zabawki a tym samym utrzymamy porządek w pokoju dziecka. Specjalne wycięcia z przodu szuflady ułatwiają jej wysuwanie.

Warianty szuflad dostępne do modelu DOMEK:

Szuflada pojedyncza na kółeczkach
Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 189,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm
 

Dwie mniejsze szuflady, niezależne od siebie

Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 2×94,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm

- szuflada z funkcją spania

Wnętrze szuflady na materac ma wymiary: 180x80cm

Istnieje opcja wymiany barierki standardowej na taką z możliwością zdejmowania na dzień.

WAŻNA INFORMACJA: Kurier dostarczający łóżko nie wnosi go do mieszkania czy domu. Należy się przygotować do wniesienia mebli samodzielnie.

Materace oferowane przez producenta łóżka:

MATERAC PIANKOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda), co znacznie wydłuża jego żywotność.

Wysokość materaca: 8 cm

Twardość materaca: H3

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac dwustronny, co dzięki częstemu obracaniu zapewnia mu dłuższą żywotność

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

 

MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z drugiej strony materac został obłożony matą kokosową – jest to twarda strona materaca. Kokos jest materiałem naturalnym i wykazuje właściwości antyalergiczne oraz zapobiega rozwojowi roztoczy. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda).

Wysokość materaca: 9 cm

Twardość materaca: H3/H4

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac z jednej strony utwardzony

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.


MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWO-GRYCZANY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, z dodatkową warstwą kokosa z jednej strony i z gryki z drugiej strony. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z jednej strony materac został obłożony matą kokosową, a z drugiej matą gryczaną, dzięki czemu materac jest twardy i odporny na odkształcenia.

Wysokość materaca: 10 cm

Pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

Atest PZH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżko DOMEK PLUS 190x80 dostawa gratis

Śledź nas na Facebooku