Łóżko drewniane piętrowe Gagatek 160x80 / dostawa gratis

Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych

1 218,70 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżko drewniane piętrowe Gagatek 160x80 / dostawa gratis

1 218,70 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżko GAGATEK jest łóżkiem piętrowym i zostało w całości wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Łóżko sprawdzi się idealnie w pokoju rodzeństwa, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń. Zamontowane drewniane barierki ochronne zabezpieczają przed upadkiem, a po drabince z płaskimi szczebelkami, dzieci mogą się wspinać bezpiecznie i  wygodnie. Drabinkę, w zależności od preferencji, można zamontować z prawej lub lewej strony łóżka.

Podstawowy zestaw obejmuje:

  • łóżko,
  • dwa drewniane stelaże,
  • drabinkę (uniwersalna/ prawo- lub lewostronna),
  • komplet elementów montażowych,
  • instrukcję montażu.

Zalety łóżka Gagatek:

  • wykonane zostało z tradycyjnego surowca – sosny,
  • atestowane i bezzapachowe farby – łóżko malowane bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy,
  • łóżko jest uniwersalne – drabinka może być montowana z dowolnej strony,
  • istnieje możliwość użytkowania modelu GAGATEK w wersji dwóch, niezależnych od siebie łóżek, dzięki możliwości składania i rozkładania, bez uszczerbku na jego wytrzymałości oraz estetyce,
  • maksymalne obciążenie łóżeczka przy całkowitym nacisku konstrukcji wynosi ok. 190 kg, zaś wytrzymałość pojedynczej listwy stelażowej to 30 kg.

Stelaż składa się z drewnianych listw o szerokości 5,5 cm, z odstępami 9,5 cm między poszczególnymi listwami. Listwy połączone są taśmą do stelaży. Do łóżka mocuje się je za pomocą 6 wkrętów, na końcach i pośrodku łóżka.

UWAGA: z uwagi na duże odległości między listewkami w stelażu nie zalecamy stosowania materacy lateksowych.

Istnieje opcja wymiany barierki standardowej na taką, którą

można zdejmować w ciągu dnia i zakładać tylko wtedy, gdy dziecko kładzie się spać.

Bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Łóżko piętrowe można zamienić na dwa oddzielne łóżka pojedyncze.

Szuflada

Stanowi niezwykle funkcjonalny dodatek do łóżka. Naszej produkcji szuflada posiada fronty i boki wykonane z drewna, a dno z wytrzymałej płyty HDF. Bez problemu umieścimy w niej pościel, piżamki, czy zabawki a tym samym utrzymamy porządek w pokoju dziecka. Specjalne wycięcia z przodu szuflady ułatwiają jej wysuwanie.

Warianty szuflad dostępne w modelu GAGATEK:

Szuflada pojedyncza na kółeczkach

Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 159,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm

Dwie mniejsze szuflady, niezależne od siebie

Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 2×79,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm

Szuflada z funkcją spania

Wymiary materaca do szuflady: 150x80cm

WAŻNA INFORMACJA: Kurier dostarczający łóżko nie wnosi go do mieszkania czy domu. Należy się przygotować do wniesienia mebli samodzielnie.

Materace oferowane przez producenta łóżka:

MATERAC PIANKOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda), co znacznie wydłuża jego żywotność.

Wysokość materaca: 8 cm

Twardość materaca: H3

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac dwustronny, co dzięki częstemu obracaniu zapewnia mu dłuższą żywotność

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

 

MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z drugiej strony materac został obłożony matą kokosową – jest to twarda strona materaca. Kokos jest materiałem naturalnym i wykazuje właściwości antyalergiczne oraz zapobiega rozwojowi roztoczy. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda).

Wysokość materaca: 9 cm

Twardość materaca: H3/H4

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac z jednej strony utwardzony

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.


MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWO-GRYCZANY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, z dodatkową warstwą kokosa z jednej strony i z gryki z drugiej strony. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z jednej strony materac został obłożony matą kokosową, a z drugiej matą gryczaną, dzięki czemu materac jest twardy i odporny na odkształcenia.

Wysokość materaca: 10 cm

Pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

Atest PZH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżko drewniane piętrowe Gagatek 160x80 / dostawa gratis

Śledź nas na Facebooku