Łóżko drewniane TIPI PLUS 180x80 dostawa gratis

Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych

609,76 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżko drewniane TIPI PLUS 180x80 dostawa gratis

609,76 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżko TIPI PLUS to nie tylko miejsce do spania, ale również świetny sposób na zabawę, np. w Indian. Zostało w całości wykonane z drewna sosnowego. Można dodatkowo zamówić jedną lub dwie szuflady do przechowywania pościeli, zabawek, ubrań czy innych rzeczy, dzięki którym łatwiej utrzymamy porządek w pokoju dziecka. Można też zamówić szufladę z funkcją spania, dzięki czemu zyskamy dodatkowe miejsce do spania dla kolegi lub koleżanki naszego dziecka.
Konstrukcja umożliwia ozdobienie łóżka poprzez zawieszenie lampek, moskitiery, czy innych kolorowych ozdób, które zagwarantują wnętrzu niepowtarzalny wygląd.

W skład podstawowego zestawu wchodzą:

  • łóżko,
  • drewniany stelaż,
  • komplet elementów montażowych,
  • instrukcję montażu.

Czy się wyróżnia łóżko TIPI PLUS?

  • wykonane zostało z naturalnego surowca –  sosny,
  • atestowane i bezzapachowe farby – łóżko malowane jest bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy,
  • niepowtarzalna konstrukcja oraz wytrzymały stelaż,
  • maksymalne obciążenie łóżeczka przy całkowitym nacisku konstrukcji wynosi ok. 190 kg, zaś wytrzymałość pojedynczej listwy stelażowej to 30 kg,
  • piękna ozdoba każdego wnętrza.

Stelaż składa się z drewnianych listw o szerokości 5,5 cm, z odstępami 9,5 cm między poszczególnymi listwami. Listwy połączone są taśmą do stelaży. Do łóżka mocuje się je za pomocą 6 wkrętów, na końcach i pośrodku łóżka.

UWAGA: z uwagi na duże odległości między listewkami w stelażu nie zalecamy stosowania materacy lateksowych.

Szuflada

Stanowi niezwykle funkcjonalny dodatek do łóżka. Szuflada posiada fronty i boki wykonane z drewna, a dno z wytrzymałej płyty HDF. Bez problemu umieścimy w niej pościel, ubrania czy zabawki, a tym samym utrzymamy porządek w pokoju dziecka. Specjalne wycięcia z przodu szuflady ułatwiają jej wysuwanie.

Warianty szuflad dostępne w modelu TIPI PLUS:

Szuflada pojedyncza na kółeczkach


Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 179,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm


 

Dwie mniejsze szuflady, niezależne od siebie

Wysokość frontu: 19 cm
Długość frontu: 2×89,5 cm
Głębokość: 63 cm
Wysokość boków i tyłu: 12 cm

Szuflada z funkcją spania

Wymiary materaca do szuflady: 170x80cm

Materace oferowane przez producenta łóżka:

MATERAC PIANKOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda), co znacznie wydłuża jego żywotność.

Wysokość materaca: 8 cm

Twardość materaca: H3

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac dwustronny, co dzięki częstemu obracaniu zapewnia mu dłuższą żywotność

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

 

MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z drugiej strony materac został obłożony matą kokosową – jest to twarda strona materaca. Kokos jest materiałem naturalnym i wykazuje właściwości antyalergiczne oraz zapobiega rozwojowi roztoczy. Materac jest dwustronny (jedna strona twarda).

Wysokość materaca: 9 cm

Twardość materaca: H3/H4

Zalety materaca:

- wysokiej jakości atestowana pianka gwarantująca cyrkulację powietrza

- pianka zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa

- materac z jednej strony utwardzony

- pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.


MATERAC PIANKOWO-KOKOSOWO-GRYCZANY

Wkład materaca został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, z dodatkową warstwą kokosa z jednej strony i z gryki z drugiej strony. Pianka charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, gwarantując higienę i uniemożliwiając rozwój roztoczy. Materace piankowe są odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Z jednej strony materac został obłożony matą kokosową, a z drugiej matą gryczaną, dzięki czemu materac jest twardy i odporny na odkształcenia.

Wysokość materaca: 10 cm

Pokrowiec wykonany z dzianiny jerseyowej, zapinany na zamek błyskawiczny; pokrowiec łatwo można zdjąć, wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, a następnie z powrotem założyć.

Atest PZH

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżko drewniane TIPI PLUS 180x80 dostawa gratis

Śledź nas na Facebooku