Materac kieszeniowy Hevea Junior Box 200x80

7-14 dni roboczych

675,61 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac kieszeniowy Hevea Junior Box 200x80

675,61 zł


*
*

* Pola wymagane

W materac Junior Box wbudowane zostały nowoczesne, sprężyste, najwyższej jakości, lekkie, sprężyny kieszeniowe o wysokości 12 cm –  DIN E 10270, z przekładką z tkaniny polimerowej, wykończone ramką stalową.

Formatki sprężynowe kieszeniowe 3 strefy, 260 sprężyn/m2.

Każda pojedyncza sprężyna zapakowana jest w odrębną kieszonkę z wytrzymałej i oddychającej tkaniny. Opakowanie każdej pojedynczej sprężyny w materiał gwarantuje niemal bezgłośną pracę. Kieszenie zapewniają punktową elastyczność całego materaca, co nadaje mu właściwości rehabilitacyjne. Każda sprężyna pracuje niezależnie dając optymalne podparcie w miejscu nacisku. Formatka kieszeniowa zamknięta jest w oddychającym kasetonie z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości i grubości 2 cm.

Z obu stron zastosowane zostały wysokiej jakości bloki z pianki wysokoelastycznej zwiększające powierzchnię podparcia ciała użytkownika. Dzięki temu ciężar rozkłada się równomiernie na każdej ze stref twardości. Wydłuża to realny czas użytkowania produktu zapewniając jednocześnie odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz całego materaca.

Pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. 

Pokrowiec zewnętrzny można swobodnie zdjąć dzięki taśmie suwakowej umieszczonej z 3 stron. Zaleca się delikatne pranie pokrowca w temp. 60C.

Dzianina pokrowca: NATURAL CARE AEGIS (gramatura 300g)  bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 100g.

Opcjonalnie dostępny pokrowiec z dzianiny ALOE GREEN POWER wiskoza/poliester z dodatkiem żelu aloesowego – pokrowiec gładki, bez pikowania.

Certyfikaty dzianin: EKO-TEX Standard 100 i Bezpieczny dla dziecka.

Wysokość materaca około 17 cm.

ZASTOSOWANIE: łóżka i tapczany dziecięce, waga użytkownika do 70 kg.

UWAGI: materac średnio-twardy, dwustronny, antyalergiczny. Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Zalecany stelaż elastyczny, bez regulacji zagłówka i podnóżka lub szczebelkowy, zagęszczony o rozstawie szczebelków 3-5 cm. Materace z kolekcji Junior Box nie są rekomendowane do łóżek piętrowych na górny poziom, w przypadku barierki niższej niż 40cm.

GWARANCJA: 2 lata
GRUPA WIEKOWA: powyżej 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: 17cm
CZAS REALIZACJI: 14 dni

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac kieszeniowy Hevea Junior Box 200x80

Śledź nas na Facebooku