Materac Piankowy Hevea Duo Activia 160/70

Wysyłka w ciągu 3-8 dni roboczych

404,07 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac Piankowy Hevea Duo Activia 160/70

404,07 zł


*
*

* Pola wymagane

CHARAKTERYSTYKA: płyta wysokoelastyczna o grubości 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości również o grubości 4 cm. Pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą 100g, zdejmowany do prania.

POKROWCE DO WYBORU:

Dzianina Aegis Natural Care - to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką, której zadaniem jest ochrona przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzięki temu dzianina pokrowca posiada właściwości prozdrowotne, jest antyalergiczna i przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Dodatkowo dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można ją prać w temp. do 60 st.C; posiada certyfikat Eko-Tex Standard 100. Skład: bawełna 30%, poliester 70%, apretura AEGIS.

Dzianina Medica – delikatna, jedwabista struktura dzianiny Medica, poprzez zdolność do neutralizacji wolnych rodników czyli aktywnych cząsteczek tlenu oraz wiązania wilgoci,  staje się szczególnie wskazana dla Milusińskich już od pierwszych chwil życia. Bardzo duża zawartość bawełny w składzie surowcowym, zapewnia paroprzepuszczalność i doskonałe warunki użytkowe; skład bawełna 40% / pe 60%, certyfikat Bezpieczny dla dziecka

Dzianina Bamboo - ponad 30% składu stanowi przędza wykonana z wiskozy bambusowej. Jest ona bardzo wytrzymała i jednocześnie miła w dotyku. Bamboo wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia znacznie lepiej niż bawełna. Nadmiar wilgoci jest w ciągu dnia oddawany w małych dawkach do otoczenia w momencie spadku wilgotności powietrza. Wiskoza bambusowa pochłania zapachy z otoczenia i zwraca je w momencie czyszczenia lub prania. Nadaje pokrowcom właściwości bakteriostatyczne. Tworzy "niegościnne" środowisko dla drobnoustrojów i roztoczy. Jest całkowicie antyalergiczna. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100. Skład dzianiny – włókno bambusowe 31% / pe 69%.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga użytkownika do 30kg (rozmiary 120/60-160/70) i  70 kg (rozmiary od 160/80 do 90/200).

UWAGI: materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Strony bezstrefowe. Twarda dla dzieci mniejszych (2+) i średnio-twarda, obłożona lateksem dla dzieci starszych i o większej wadze. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych w obrębie standardowej oferty. Warstwy materaca ułożone bez użycia kleju. Możliwość zamiany stron pianek dla wydłużenia życia produktu. Climalatex ze stroną gładką i masującą, wg indywidualnych upodobań klienta. Nie zginamy i nie rolujemy do transportu. Rekomendowany do każdego rodzaju stelaża. Kolor zastosowanego wkładu piankowego może się różnić od pokazanego na zdjęciu – bez wpływu na jakość produktu.

GWARANCJA: 2 lata
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: 12cm
CZAS REALIZACJI: 8 dni

PRZEZNACZENIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, waga dziecka do 30 kg.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. Od pierwszych chwil życia do ukończenia przez dziecko 8-9 miesięcy, układamy niemowlę na twardej stronie materaca. Po 8-9 miesiącach należy obrócić stronami wkład materaca. Na życzenie możemy wykonać materac w rozmiarze nietypowym (wycena indywidualna). Nie wolno zginać ani zwijać materaca do transportu i przechowywania.

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 9cm

Długość 160 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 10 cm
Gwarancja 24 miesiące
Maks. waga użytkownika do 30 kg
Wkład pianka wysokoelastyczna/dwie gęstości

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac Piankowy Hevea Duo Activia 160/70

Śledź nas na Facebooku