Materac Hevea AIRMAX 3D + DOSTAWA GRATIS

5-7 dni roboczych

242,00 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac Hevea AIRMAX 3D + DOSTAWA GRATIS

242,00 zł


 

*
*

* Pola wymagane

Materac został zaprojektowany z dwóch płyt wysoko elastycznych połączonych ze sobą bezklejowo. Każda z płyt ma wysokość 5 cm. Wkłady charakteryzują się wyjątkowym rozmieszczeniem  systemu pionowych kanalików wentylacyjnych. Dodatkowo ochraniacz materaca wyposażony został w paroprzepuszczalny pasek 3D typu klimaband, który dodatkowo wspiera poziomy przepływ powietrza w materacu. Szybka wymiana powietrza w materacu gwarantuje utrzymanie właściwej temperatury i wilgoci, a w związku z tym materac jest antyalergiczny w każdym momencie użytkowania.

Obydwie płyty wykonane zostały z pianki wysoko elastycznej o dużej gęstości, co zapewnia odpowiednią twardość materaca (H3).  Jedna strefa twardości.

Pokrowiec z dzianiny Hevea Aegis Natural Care jest bezzapachowy, odporny na wielokrotne pranie. Taśma suwakowa wszyta z trzech stron pokrowca ułatwia jego zdejmowanie. Prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.  Dzianina pokrowca posiada certyfikat Eko-Tex i Bezpieczny dla Dziecka.

ZASTOSOWANIE: oddychający, antyalergiczny materac do łóżeczka dziecięcego szczebelkowego, waga dziecka do 30 kg, grupa wiekowa 0-24 mies.

Ważne:

- materac jest dwustronny - co pewien czas należy zmieniać strony, aby wydłużyć okres jego użytkowania

-  istnieje możliwość wykonania rozmiarów nietypowych

- nie zginamy i nie zwijamy do transportu

GWARANCJA: 2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 11cm

Grubość/wysokość 11 cm
Gwarancja 24 miesiące
Maks. waga użytkownika 30 kg
Wkład pianka wysokoelastyczna

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac Hevea AIRMAX 3D + DOSTAWA GRATIS

 

Śledź nas na Facebooku