Poduszka lateksowa Milusie 40x30cm

5901602105771

Wysyłka w ciągu 3-8 dni roboczych

80,49 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Poduszka lateksowa Milusie 40x30cm

80,49 zł


*
*

* Pola wymagane

Poduszka lateksowa Hevea Milusie w rozmiarze 30x40 cm. Zalecana jest do użytku przez dzieci powyżej 1 roku życia. Anatomiczny kształt oraz perforacja na jednolitym bloku lateksu zapewnia doskonałą wentylację. Poduszka w pokrowcu z dżerseju z 100% bawełny, w wielu wzorach i koloryzacjach do wyboru.

Optymalny rozmiar i elastyczność (łatwość rolowania) oraz unikatowa budowa zapewni dziecku komfortowy sen i właściwe podparcie głowy. Idealnie sprawdzi się podczas podróży samochodem, pociągiem czy samolotem. Płaska strona przylega do podłoża, a druga perforowana nadaje lateksowi optymalną twardość i właściwy przepływ powietrza. Poduszka posiada profilowane brzegi oraz zewnętrzny pokrowiec z 100% bawełny.Pokrowiec można wielokrotnie prać bez utraty nasycenia koloru. Wyjątkowa sprężystość, oraz miękkość poduszki lateksowej ma wpływ na optymalne ułożenie kręgosłupa i główki dziecka podczas odpoczynku. Poduszka lateksowa Hevea Milusie z lateksu perforowanego średniej gęstości umieszczona jest w miękkim, białym oddychającym pokrowcu wewnętrznym. Polska dzianina posiada atest Eko-tex Standard 100 oraz certyfikaty Instytutu Włókiennictwa: Bezpieczny dla dziecka, Bezpieczny dla niemowląt oraz Przyjazny dla człowieka. Produkt polski.

UWAGI: Pokrowiec zewnętrzny można prać w temp. do 60 st. C. W szczególnych sytuacjach - silne zabrudzenie produktu - można także wyprać wkład lateksowy w temp. do 40 st. C (nie wirować, nie suszyć w suszarce bębnowej). Poduszka po wysuszeniu w naturalnych warunkach zachowuje pierwotne kształty.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka lateksowa Milusie 40x30cm

Śledź nas na Facebooku