Materace Junior 7+ 

Młodzieżowe i dziecięce materace lateksowe to jedne z najpopularniejszych materacy Hevea. Posiadają wszystko to, czego potrzebuje młody człowiek do snu - są wygodne, świetnie się dopasowują do pozycji osoby leżącej, nie posiadają stref czyli "rosną" razem z dzieckiem, są antyalergiczne, ich skład zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, a poza tym wszystkim są bardzo trwałe i będą służyć przez wiele wiele lat.

Nasz sklep oferuje Państwu najwyższej jakości materace młodzieżowe, które z pewnością przydadzą się w czasie urządzania pokoju każdego nastolatka. Państwa dorastające dziecko będzie mogło dzięki niemu cieszyć się zarówno pięknym uzupełnieniem wystroju, jak i pełnym komfortem. Posiadamy w naszym bogatym asortymencie między innymi niesamowicie wygodne materace lateksowe Hevea. Dzięki idealnemu podparciu dla kręgosłupa, wspomagają poprawny rozwój fizyczny.
Proponujemy również Państwu na przykład materace Snudo. Posiadają one wkład wykonany z bloku pianki wysokoelastycznej HR o wysokości 11 cm. Są one dwustronne, jedna z powierzchni wzbogacona została o strefy ortopedyczne przystosowane do starszego dziecka.

Widok:
na stronę

Doskonałe materace dziecięce w sklepie Minikraina

Minikraina jest sklepem, który doskonale rozumie jak ważne jest znalezienie właściwego materaca dziecięcego, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szereg rozwiązań. Dzięki produktom znajdującym się w naszym asortymencie maluchy będą zażywać długiego i zdrowego snu, a rodzice będą mogli w końcu odzyskać kąt w sypialni. Nasze materace dla dzieci sprzedajemy w Łodzi w sklepie stacjonarnym, ale także za pomocą Internetu, starając się dotrzeć do jak największego grona klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim produkty opierające się na lateksie oraz piance, ale także wykorzystujące maty kokosowe czy systemy bonellowe.

Podstawą każdego wygodnego łóżka jest dobry materac. To on powoduje, że spokojnie przesypiamy całą noc a rano budzimy się wypoczęci. W szczególności powinniśmy zadbać o ten element w łóżeczku naszego malucha. Specjalne materace dziecięce Hevea zapewniają każdemu maleństwu spokojny sen oraz królewską wygodę. To wysokiej jakości produkty, w pełni bezpieczne, wykonane z przyjaznych dla dziecka materiałów. Idealne materace dla dzieci do łóżeczka często spędzają sen z powiek każdej mamy, dlatego warto kupić ten, który jest praktyczny oraz spełnia swoje podstawowe funkcje, między innymi: zapewnia zdrowy sen, jest wygodny, dba o prawidłowy rozwój niemowlęcia, a przy tym cechuje się estetycznością i ładnym wyglądem. Nawet po kilkakrotnym praniu!
Materace Hevea posiadają gwarancję najwyższej jakości. Materac lateksowy Hevea Baby jest dwustronny, oddychający, posiada właściwości antyalergiczne i jest przeznaczony do użytkowania przez dzieci od pierwszych chwil życia. Dzięki systemowi pionowych kanalików pianka lateksowa zapewnia idealne podparcie kręgosłupa, a także środowisko wolne od pleśni i roztoczy.

Najważniejsze cechy materacy dla dzieci

Najbardziej znaczącą różnicą między materacem dziecięcym a niemowlęcym jest wysokość pianki. W związku z tym, że starsze dziecko waży więcej niż noworodek, produkt ten musi odpowiednio rozkładać ciężar jego ciała – najlepiej z wykorzystaniem trzech, a nawet pięciu stref twardości. Młody, rozwijający się szkielet oraz mięśnie wymagają stabilnego podparcia, aby problemy z bólem pleców nie dokuczały już we wczesnych latach życia. Dodatkowo, koniecznie trzeba zadbać o to, by zakupione materace dla dzieci były hipoalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Najczęściej wykorzystywane materiały

Materace dla dzieci, dostępne również w naszym sklepie w Łodzi, wykonane są z tworzyw, które różnią się głównie twardością oraz trwałością. Jedną z popularniejszych opcji jest produkt wykorzystujący wkłady kokosowe – dostępny także w połączeniu z warstwą pianki oddzielającą dwie maty. Równie popularne są materace dziecięce z wkładem z łuską gryczaną, która zapewnia właściwe wsparcie dla kręgosłupa, lecz w przypadku niewłaściwej pielęgnacji może stać się siedliskiem niebezpiecznych grzybów. Elastyczne lateksowe produkty znakomicie dopasowują się do sylwetki, natomiast te, w których znajdują się sprężyny, są odporne na odkształcenia. Mnogość rozwiązań pozwala na znalezienie materaca dla dzieci najlepiej dostosowanego do potrzeb wybranego malucha.

Materace młodzieżowe – jak wybrać?

Młodzież najczęściej już dobrze wie, a jakim materacu śpi się najlepiej – nastolatek zwykle potrafi określić czy woli wypoczywać na twardszym czy też bardziej miękkim podłożu. Jego preferencje powinny być istotne przy wyborze odpowiedniego modelu, lecz trzeba także wziąć pod uwagę dbałość o zdrowie i prawidłową postawę. Nie należy zapominać o tym, że prawidłowa długość materaca młodzieżowego lub innego to przynajmniej 20 cm więcej niż wzrost osoby na nim leżącej. Produkt musi też pasować do ramy łóżka, aby nie tworzyły się żadne luki, zaważające na komforcie wypoczynku. Warto wybrać wariant elastyczny, który odpowiednio dopasowuje się do ciała, ponieważ w ten sposób zapewniamy właściwe podparcie dla kręgosłupa.

Materace piankowe

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne materace młodzieżowe, wykonane z wielorakich materiałów. Jedną z możliwości stanowi pianka wysokoelastyczna, która wyróżnia się wysoką sprężystością. W wyniku tego, produkt jest bardzo wytrzymały i wykazuje odporność na odkształcenia, a dzięki właściwemu dopasowaniu do ciała, zapewnia odpowiednie podłoże dla kręgosłupa i stawów. Pianka wysokoelastyczna nie sprzyja gromadzeniu się bakterii ani drobnoustrojów, dlatego jest hipoalergiczna. Posiadamy w sprzedaży także modele z dodatkiem lateksu z żelem silikonowym, pochłaniającego nadmiar wilgoci.

Materace lateksowe

Inną naszą propozycję stanowią materace młodzieżowe, w których lateks jest podstawowym materiałem. One również są odpowiednie dla alergików, gdyż martwy naskórek nie dostaje się do środka posłania, przez nie pojawiają się żywiące się nim roztocze. Ponadto, dzięki systemowi kanalików, poprawiających cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci, nie ma ryzyka wytworzenia się grzybów ani pleśni. Poza tym, struktura ta utrudnia także dostawanie się do środka kurzu.

Jesteśmy przekonani, że nasze materace młodzieżowe spełnią wszystkie Państwa wymagania. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

Śledź nas na Facebooku