Materace Hevea

Hevea to marka niezwykłych materaców znanych na polskim rynku już od 10 lat. Hevea to zawsze najwyższej jakości lateks z atestem Państwowego Zakładu Higieny posiadająca 7 stref komfortu w przypadku materacy sypialnianych. Hevea to niezmiennie najlepsze polskie dzianiny z łódzkiej Fabryki Dzianin ZTK Teofilów z gwarancjami bezpieczeństwa także dla dzieci i niemowląt, Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. Wszystkie dzianiny są projektowane i produkowane w limitowanych i kontrolowanych seriach, dzięki czemu kupując materac masz gwarancję najwyższej jakośći pokrowca i pewność, że nad komfortem twojego wypoczynku czuwają najlepsi projektanci, technolodzy i naukowcy. Hevea to także najlepsze na rynku materace lateksowo-kokosowe Krzyś, wysoko ocenione jako materace rozwojowe dla niemowląt i dzieci przez Instytut Matki i Dziecka a także najwyżej ocenione w testach dostępnych na polskim rynku materacy dziecięcych przez portal sentozdrowie.pl, który przyznał linii wyrobów Hevea Krzyś certyfikat „Dobry Produkt”. Hevea to oparte na doświadczeniu i surowych wymaganiach rynku linie materacy sypialnianych. Gwarancja komfortowego wypoczynku i zdrowego snu w średnim przedziale cenowym oraz prestiż dla klientów wymagających komfortu, luksusu i nowoczesnego, niepowtarzalnego designu.

Widok:
na stronę

Wygodne materace Hevea

Materace Hevea to jedne z najpopularniejszych rozwiązań jeśli chodzi o hipoalergiczne i delikatne dla ciała wyposażenie sypialni czy pokoiku dziecięcego. Powstają one z wytrzymałych oraz sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, które odpowiadają za wysoki komfort senny. Mimo iż marka Hevea znana jest jako producent materacy dla najmłodszych, swoje rozwiązania przygotowuje także dla młodzieży oraz osób dorosłych. Początkowo Polska firma produkowała głównie małe rozwiązania do łóżek dziecięcych, aczkolwiek obecnie przygotowuje także pełnowymiarowe materace pojedyncze oraz podwójne o długości 200 cm.

Oferta firmy Hevea obejmuje również wytrzymałe oraz "oddychające" pokrowce, profesjonalnie skonstruowane stelaże, a także materace nawierzchniowe, które używane są w połączeniu ze starszymi, mniej wygodnymi łóżkami i sofami oraz pozwalają utrzymać w czystości główny podkład. W naszym asortymencie znajdą Państwo także specjalnie profilowane poduszki, które zapewniają właściwe ułożenie kręgów szyjnych podczas snu.

Najlepsze rozwiązanie dla malucha

Antyalergiczne materace Hevea to rozwiązanie, które każdego roku wybierają tysiące rodziców w Polsce. Ten dopasowany do malutkiego ciałka produkt, już od pierwszych chwil brzdąca, zapewnia mu właściwą izolację termiczną, ułożenie kręgosłupa oraz odpowiednie wsparcie dla rozwijających się mięśni. Lateks wykorzystywany w materacach Hevea to materiał, który nie wywołuje alergii, znakomicie przepuszcza powietrze oraz parę wodną i jest odporny na pleśń czy grzyby. Produkty dla najmłodszych zostały przetestowane przez towarzystwa medyczne oraz odznaczone certyfikatem "Bezpieczny dla dziecka".

Dlaczego warto wybrać materace Hevea?

Nasz sklep poleca materace Hevea głównie ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Są to produkty najwyższej jakości, szanowane na rynkach europejskich, a pochodzące od polskiego producenta. Wszystkie oferowane przez firmę modele wykonywane są z wytrzymałych i hipoalergicznych materiałów, które pozytywnie wpływają na stan zdrowia oraz pozwalają na wypoczynek. Różnorodność technologii zastosowanych w materacach, umożliwi wybranie rozwiązania dostosowanego do indywidualnych upodobań i przyzwyczajeń.

Śledź nas na Facebooku