Materace dla niemowląt 0+ 

Pierwsze miesiące życia dziecka wymagają szczególnej troski o jego rozwój. Należy zadbać o to, aby maluch dobrze sypiał, ponieważ jest to niezbędne dla jego zdrowia i wzrostu. Co więcej, biorąc pod uwagę fakt, że noworodek spędza zazwyczaj w łóżeczku większą część dnia, trzeba zadbać o właściwe podparcie dla jego kręgosłupa. Materace dla niemowląt powinny więc być odpowiednio twarde, ale z zachowaniem wygody leżenia malca.

Jedną z naszych propozycji stanowi model lateksowy, który charakteryzuje się wysoką elastycznością, przez co perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie odkształcając się jednocześnie pod wpływem jego ciężaru. Dobrze podpiera więc kręgosłup, a ponadto, jest antyalergiczny. Nasza oferta obejmuje także materace dla niemowląt wykonane z pianki wysokoelastycznej, połączenia lateksu z kokosem i innych materiałów, które zapewniają maluchom zdrowie i komfort.

PROMOCJA
REGULAMIN PROMOCJI Z ZABAWKAMI AKUKU
Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek
Promocja obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY COMFORT, BABY lateksowy, KRZYŚ, BIO BAMBOO BABY, CELEBRITIES BABY.
Promocja rozpoczyna się w dniu 12 listopada i potrwa do 31 grudnia 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych.
Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki około 15 cm.

Widok:
na stronę

Zdrowe i komfortowe materace dla niemowląt

Materace dla niemowląt muszą być wykonane z ogromnym przywiązaniem do szczegółów, aby mogły stać się pomocne w dbaniu o prawidłowy wzrost oraz rozwój maluszka. Nie tylko ilość, ale również jakość snu jest w tym względzie niebywale istotna, dlatego należy zadbać zarówno o komfort, jak i o poprawne ułożenie kręgosłupa. Należy pamiętać o odpowiednich wymiarach – noworodki rosną szybko, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednio większy materac dla niemowląt. Powinien być też wytrzymały, aby nie niszczył się szybko i wystarczył na długi czas. Co więcej, warto zadbać o to, aby materiał był antyalergiczny, ponieważ w przeciwnym razie u maleństwa może pojawić się na ciele uczulenie.

Materac dopasowany do ciała malucha

Dziecko w pierwszych miesiącach swojego życia śpi wyjątkowo dużo – przeciętnie aż 20 godzin dziennie. Z tego względu, materace dla niemowląt muszą być dla nich właściwie dobrane. Zaleca się kupno modelu elastycznego, który dopasowuje się do ciała malucha, a przy tym nie odkształca się. Dzięki temu, noworodek ma zapewnioną odpowiednią twardość wspomagającą prawidłowy rozwój kręgosłupa, a jednocześnie odczuwa komfort leżenia.

Jaki materiał materaca wybrać?

Materace dziecięce mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Bardzo popularna jest na przykład poliuretanowa pianka wysokoelastyczna, która jest bardzo trwała i zapewnia świetną wentylację. Ponadto, wyróżnia się sprężystością, więc właściwie podpiera kręgosłup, a jest przy tym lekka i antyalergiczna. Inną propozycję stanowi model lateksowo-kokosowy, zapewniający przewiewność. Połączenie miękkiego lateksu z dość twardą matą z kokosa sprawia, że uzyskuje się optymalne podłoże dla noworodka.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, gdzie oferujemy wyłącznie dopracowane w każdym szczególe materace dla niemowląt. Łódź stanowi lokalizację naszej siedziby, gdzie mogą Państwo zobaczyć je na żywo, ale prowadzimy również sprzedaż online.

Śledź nas na Facebooku