Materac lateksowy Hevea Baby 130x70

Wysyłka w ciągu 3-14 dni roboczych

421,30 zł

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70

421,30 zł


*
*

* Pola wymagane

CHARAKTERYSTYKA: Perforowana płyta lateksowa  wykonana z jednolitego bloku o wysokości 8 cm, I strefa twardości, pokrowiec wewnętrzny z bawełny. Lateks o zawartości min. 20% naturalnej żywicy lateksowej. Wyrób Medyczny Kl.I. Pokrowiec zewnętrzny pikowany owatą 100g, zdejmowany.

Jeden z trzech pokrowców do wyboru:

Dzianina Aegis Natural Care. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny i antyalergiczny. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Pokrowiec można prać w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100. Skład: bawełna 30%/poliester 70%, apretura AEGIS.

Dzianina Medica – delikatna, jedwabista struktura dzianiny Medica, poprzez zdolność do neutralizacji wolnych rodników czyli aktywnych cząsteczek tlenu oraz wiązania wilgoci,  staje się szczególnie wskazana dla Milusińskich już od pierwszych chwil życia. Bardzo duża zawartość bawełny w składzie surowcowym, zapewnia paroprzepuszczalność i doskonałe warunki użytkowe; skład bawełna 40% / pe 60%, certyfikat Bezpieczny dla dziecka

Dzianina ALOE GREEN POWER –dzianina na bazie Aloe Vera gwarantuje miękki i świeży dotyk, zapewnia zdrowy i relaksujący sen. Pokrowiec jest antybakteryjny i antyalergiczny. Jest odporny na wielokrotne pranie w temp. do 60 st. C i czyszczenie. Posiada certyfikaty Eko-Tex Standard 100 oraz Bezpieczny dla Dziecka. Skład: wiskoza 30%, poliester 70%, żel Aloe Vera. 

W pokrowiec wszyta jest taśma suwakowa z 3 stron.

Lateks z certyfikatem Euro-Latex i Atestem Higienicznym PZH. 

Waga materaca ok. 5kg (120/60 cm)-ok. 6 kg (130/70, 140/70).

Wysokość około 9 cm.

Materace lateksowe z kolekcji Hevea posiadają oznaczenie CE i status Wyrobu Medycznego. Analizy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych oraz dostępne wyniki badań klinicznych potwierdziły podwyższoną przewiewność i paropszepuszczalność tego typu wkładów materacowych. Jest to szczególnie ważne dla niemowląt i dzieci ze skłonnościami do potówek. Materace Hevea z powyższych kolekcji zmniejszają ryzyka występowania potówek zwykłych i czerwonych.

PRZEZNACZENIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE: materac dwustronny, dwie strony użytkowe, wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy. Istnieje możliwość wykonania materaca w rozmiarze nietypowym (wycena indywidualna).

GWARANCJA: 2 lata na produkt, 5 lat na wkład materaca
GRUPA WIEKOWA: od 0 do 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: 9cm

Długość 130 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 8 cm
Rozmiar 130x70
Gwarancja 24 miesiące
Maks. waga użytkownika do 40 kg
Wkład lateksowy

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac lateksowy Hevea Baby 130x70

Śledź nas na Facebooku