Łóżeczko MISZA 120x60 z szufladą białe DOSTAWA GRATIS

Wysyłka w ciągu 5-12 dni roboczych

684,55 zł 664,02 zł

3%

Dodaj do listy życzeń Negocjuj cenę

Negocjuj cenę

Łóżeczko MISZA 120x60 z szufladą białe DOSTAWA GRATIS

664,02 zł


*
*

* Pola wymagane

Łóżeczko niemowlęce MISZA to klasyka połączona z nowoczesnością.

Dodatkowe wyposażenie mogą stanowić gryzaki (zabezpieczają listwę boku przed obgryzaniem) oraz barierka zmieniająca łóżeczko w tapczanik.

  • Trzy możliwe poziomy ułożenia dna łóżeczka. Najwyższy dla niemowlaka do kilku miesięcy, najniższy dla dziecka, które samodzielnie siada.

  • Dwa wyjmowane szczeble - niezbędne dla dziecka samodzielnie wychodzącego z łóżeczka. Z funkcji tej zaczynamy korzystać w 14-18 miesiącu życia dziecka.

  • Łóżeczko dostępne w zestawie z szufladą. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsce np. na pieluchy, pościele, ubranka, kocyki itp. Szuflada nie rysuje podłogi, ponieważ jest na prowadnicach rolkowych. Przykrywka zakrywa zawartość szuflady.

  • Możliwość zamontowania barierki zabezpieczającej (za dodatkową opłatą).  Dzięki barierce wydłuży się okres możliwości korzystania z łóżeczko, które zostanie zamienione w tapczanik.

  • Możliwość zastosowania gryzaków na boki łóżeczka (za dodatkową opłatą).

Kolor łóżka: biały

Materiał: Główna konstrukcja łóżeczka wykonana z drewna. Szczyty wykonano z płyty MDF, HDF i drewna (nogi - MDF, wypełnienie - HDF, łączyna górna i dolna - MDF, wałek górny - drewno, pionowe łączynki - drewno). Szuflada jest natomiast wykonana z płyty wiórowej. Przykrywki do szuflady są z płyty HDF.

Montaż: łóżeczka dostarczane są w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje

Do tego łóżeczka pasuje materac o wymiarach 120x60. Ta oferta nie zawiera w cenie materaca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy https://minikraina.pl/552-120x60

Główne listwy górne oraz wszystkie istotne krawędzie są zaokrąglone.

Produkt Polski.

WYMIARY

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko MISZA 120x60 z szufladą białe DOSTAWA GRATIS

Śledź nas na Facebooku